Českobudějovický deník - N.O.C - 350Z

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Českobudějovický deník

Napsali o nás

Klub Nissanů chce prorazit v zahraničí


Český Krumlov - Pět sportovních nissanů seřazených do vějíře kolem kašny na náměstí v Českém Krumlově způsobilo rozruch mezi kolemjdoucími. Auta chtěli předvést členové klubu nissanů.
"Klub vznikl letos. Tohle je vlastně nulté celoklubové setkání," upřesnil místopředseda klubu Tomáš Plojhar. "Chceme vozidla ukázat lidem. Jsou to totiž unikátní kousky jak vzhledem, tak i různými úpravami. V celé republice je sportovních vozů nissan maximálně sto kusů," vysvětlil Plojhar. Exhibice na náměstí ale sledovala ještě jiný cíl. Členové klubu zde totiž chtěli pořídit pěkné fotografie, které použijí ke své prezentaci.
Klub však nechce omezit své vystupování pouze na hranice České republiky. "Chtěli bychom proniknout i do zahraničí a majitelům vozů nissan z jiných států nabídnout vzájemnou spolupráci. Již příští rok předpokládáme, že náš klub bude mít daleko více účastníků než letos," svěřil se se svými plány místopředseda klubu.
O tom, že netradiční automobily okouzlily většinu přítomných, svědčily obdivné výkřiky lidí.
"To je ale fáro. Na takové by se dobře lovily holky," se smíchem řekl jeden z postarších diváků. Dokonce i hlídka policie, která projížděla městem, zastavila, aby mohla na pár minut spočinout pohledem na těchto sporťácích.
Foto - Nulté celoklubové setkání majitelů sportovních vozů značky Nissan se uskutečnilo o víkendu na náměstí v Českém Krumlově. Členové klubu by rádi navázali spolupráci s podobně zapálenými fanoušky těchto aut v zahraničí.

Foto Iva Floryková VLP

iva )

Vyšlo také v: Českokrumlovský deník, Jindřichohradecký deník, Písecký deník, Prachatický deník, Strakonický deník, Táborský deník 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky